תוכנת HR סקירת שוק וניתוח מבנה 2019-2025

דו”ח מחקרי שוק גלובלי בתעשייה תוכנת HR משנת 2019 מציג ניתוח מעמיק של גודל השוק, צמיחה, נתח, מגזרים, יצרנים וטכנולוגיות תוכנת HR, מגמות מפתח, נהגי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, מודלים של פריסה, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית ותחזית 2025 .

בקש עותק לדוגמא של הדוח בכתובת
@ www.precisionreports.co/enquiry/request-sample/14069861

המחקר העולמי של תוכנת HR לשנת 2019 מספק סקירה בסיסית של הענף כולל הגדרות, סיווגים, יישומים ומבנה שרשרת התעשייה. ניתוח השוק העולמי של תוכנת HR מסופק לשווקים הבינלאומיים כולל מגמות פיתוח, ניתוח נוף תחרותי ומצב פיתוח אזורי מפתח. מדיניות פיתוח ותוכניות נידונות, כמו כן נותחים תהליכי ייצור ומבני עלות. בדו”ח זה נכתב גם צריכת יבוא / יצוא, היצע וביקוש, נתונים, עלות, מחיר, הכנסות ושולי גולמי.

דו”ח מחקר שוק השוק העולמי של תוכנת HR בתעשייה 2019 מתפרש על פני 222 עמודים ומספק נתונים סטטיסטיים, נתונים, מידע, מגמות ופרטי נוף תחרותיים בלעדיים בענף נישה זה.

תחרות שוק עולמית של תוכנת HR של יצרנים מובילים, עם ייצור, מחיר, הכנסות (ערך) ונתח שוק לכל יצרן; המשחקים המובילים כולל

ענ”א
 
 HCM Ceridian
 
 Corehr
 
 Employwise
 
 מכונות עסקים בינלאומיות
 
 אורקל
 
 Paychex
 
 Paycom תוכנה
 
 SAP
 
 מערכות Sumtotal
 
 אולטימטיבי תוכנת קבוצה
 
 יום עבודה

הדו”ח מתמקד גם בשחקני התעשייה המובילים העיקריים בשוק תוכנת HR העולמי, המספקים מידע כגון פרופילי חברה, תמונת מוצר ומפרט, קיבולת, ייצור, מחיר, עלות, הכנסות ומידע ליצירת קשר. בנוסף מבצעים חומרי גלם וציוד במעלה הזרם וניתוח ביקוש במורד הזרם. מגמות פיתוח השוק הגלובלי של תוכנת HR וערוצי השיווק מנותחות. לבסוף, הערכת כדאיותם של פרויקטים חדשים להשקעה ומוצעות מסקנות מחקר כלליות.

בעזרת טבלאות ונתונים המסייעים בניתוח השוק העולמי של תוכנת HR העולמי, מחקר זה מספק נתונים סטטיסטיים מרכזיים על מצב הענף ומהווה מקור חשוב להכוונה ולהכוונה עבור חברות ואנשים המעוניינים בשוק.

רכוש דוח זה @ www.precisionreports.co/purchase/14069861

נתוני פירוט תוכנת HR לפי סוג

הטבות ניהול תביעות
 
 שכר וניהול פיצויים
 
 ניהול כוח אדם
 
 ניהול למידה
 
 ניהול הפנסיה
 
 וניהול תאימות
 
 תכנון ירושה

נתוני פירוט של תוכנת HR לפי יישום

הממשלה
 
 ייצור
 
 אנרגיה ושירותים
 
 מוצרי צריכה וקמעונאות
 
 בריאות
 
 תחבורה ולוגיסטיקה
 
 אחרים